Forum FORUM WTR Strona Główna FORUM WTR
Włocławskie Towarzystwo Rowerowe
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Triathlon-Płock-16.06.07

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WTR Strona Główna -> Inne imprezy rowerowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Sob 19:57, 16 Cze 2007    Temat postu: Triathlon-Płock-16.06.07

Bartek III open i w kat.,Leszek I w kat.,Leszkowi i mi udało się wejść w 20 open (ponad 70 startujących), przed nami był jeszcze Piotr Kalinowski, dokładnych wyników nie znam, ale jak poznam to zamieszczę Smile

pływanie-750m-start mieliśmy już z wody (najczęściej trzeba do niej wskoczyć/wbiec)...2pętle-między nimi trzeba było wyjść z wody i przebiec po plaży...pływanie jest tu moją najsłabszą konkurencją więc telepałm się gdzieś w środku, do 2 bojki miałem jeszcze tłok

rower-20km-5pętli...alejka z polbruku i płyty betonowe ze spowalniaczami (rowery MTB)...dość płasko-mała fala w paru miejscach...silny boczny wiatr...wszystkim Włocławiakom poza mną udało się trafić na jakąś grupę, ja niestety rzeźbiłem samemu, co zmęczyło mnie mocno przed biegiem, a czołówka jadąca po zmianach zapewne powiększała przewagę,(1gr 2os, 2gr 4os-w tej jechał Bartek)

bieg-4km-5pętli...trochę się męczyłem ale pozycji po rowerze już nie straciłem, a chyba nawet jeszcze się przesunąłem do góry...Bartek odbiegł grupce, z którą jechał i gonił ucieczkę, zabrakło mu 1pętli biegowej żeby wskoczyć na 2 miejsce i powtórzyć zeszłoroczny wynik

park maszyn-zmiany odbywały się praktycznie na plaży tuż przy jeziorze...dobieg i cała "przebieralnia" wyłożone były dywanami więc piasek nie stanowił problemu-chodzi oczywiście o zakładanie butów na rower i ich zmianę na bieg

nie wiem jak reszta ale ja jestem zadowolony, ale tak na marginesie to nie wiem czy się cieszyć z wyniku czy martwić poziomem polskiego triathlonu ...przed startem miałem tylko 8,2km w wodzie i 33km na nogach

avHR 176 maxHR 183
pł.----170-----------172 (180 przy przebieganiu przez plażę)
rower178-----------183
bieg--177-----------181
(mój max to 190)

zdjęcia wkrótce...szczegółowe wyniki trochę później
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Sob 20:10, 16 Cze 2007    Temat postu:

No no no całkiem sympatycznie
MOJE GRATULACJE i czekamy na fotki
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Sob 21:34, 16 Cze 2007    Temat postu:

Witam,
Michał bardzo dobrze Ci poszło - Gratulację Exclamation Szczególnie podoba mi się wynik avHR 176 Shocked
Pozdrawiam,
Marcin
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Sob 23:27, 16 Cze 2007    Temat postu:

są i fotki: http://www.zedwora.fora.pl/post4788.html#4788
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie 17:01, 17 Cze 2007    Temat postu:

dokładniejsze wyniki (open):
-----------------Bartek----Piotrek----Michał----Leszek
czas pływania---9-----------12---------26--------15--
--po pływaniu---9-----------12---------26--------15--

czas jazdy------3------------6----------8---------14--
-po jeździe-----4------------9---------16---------14--

czas biegu------1-----------19--------23---------32--
--po biegu------3------------8--------16----------17-

w kategoriach: Bartek 3, Piotrek 6, Leszek 1, ja 9


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Nie 23:04, 17 Cze 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Carbonowy Buc
Gość






PostWysłany: Nie 22:15, 17 Cze 2007    Temat postu:

Gratulacje. Panowie czapki z głów. Nie wiem, czy pamięta ktoś pierwsze kroki włocławian w triathlonie. Wprawdzie wtedy jeszcze nie elita ale Mistrzostwa Polski Górzno,99 i start naszych członków KP Delfin. Nota bene Leszek jest teraz trenerem Delfina, jesli to o niego chodzi, ale myślę, ze tak. Piotrek to tez "stary" triathlonista i to dość utytułowany w srodowisku lekarskim. Bartek i Michał to AWF. Oby tak dalej. Może jakieś propozycje padną w celu rozpropagowania tego twardego sportu. Łosiu może jakieś spotkanko triathlonowe nad którymś z naszych akwenów. Think about it! Smile))
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie 22:53, 17 Cze 2007    Temat postu:

Carbonowy Buc napisał:
Gratulacje. Panowie czapki z głów. Nie wiem, czy pamięta ktoś pierwsze kroki włocławian w triathlonie. Wprawdzie wtedy jeszcze nie elita ale Mistrzostwa Polski Górzno,99 i start naszych członków KP Delfin. Nota bene Leszek jest teraz trenerem Delfina, jesli to o niego chodzi, ale myślę, ze tak. Piotrek to tez "stary" triathlonista i to dość utytułowany w srodowisku lekarskim. Bartek i Michał to AWF. Oby tak dalej. Może jakieś propozycje padną w celu rozpropagowania tego twardego sportu. Łosiu może jakieś spotkanko triathlonowe nad którymś z naszych akwenów. Think about it! Smile))


Właśnie o tego Leszka chodzi, a syn Bartek już nie AWF-niedawno miał obronę...a ja za rok (jak ten czas leci)...o jakimś spotkanku pomyśleć można, ale jeśli chodzi o rozkręcanie triathlonu to na chwilę obecną raczej z Leszkiem...to był dla mnie na chwilę obecną jednorazowy skok w bok od samego jeżdżenia...w odległych planach mam zamiar poważniej pobawić się w ten sport-z myślą o dłuższych dystansach...ile bym nie trenował pływania to szału w tej konkurencji nie zrobię a na dłuższych trasach jest proporcjonalnie mniej siedzenia w wodzie, po za tym niedozwolone jest wożenie się na kole (dla mniej wtajemniczonych-do dyst. olimpijskiego, tj 1,5/40/10 dozwolona jest jazda w cieniu aerodynamicznym, powyżej tego dyst. tylko TT) więc im dłuższy dystans tym większe szanse dla mnie na dobry wynik Smile
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Carbonowy Buc
Gość






PostWysłany: Pon 21:39, 18 Cze 2007    Temat postu:

Tak sobie pomyslałem, że może ktoś z kolegów chciałby mi dokopac w triathlonie? Wśród nas jest jeszcze jeden triathlonista. To Pitrek P., który w Górznie w mistrzostwach polski startował. A my możemy sobie zrobić mistrzostwa bajora Czarne, albo Dzilno? Spróbóję znaleźć motywację do działania. teraz maraton w NML. Potem jak zwykle w lipcu nie bedzie mi sie nic chciało. Ale, jesli byliby chętni, to się kopne w 4 litery i się coś zrobi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM WTR Strona Główna -> Inne imprezy rowerowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin